KM OCTA-100 Yuvarlak Bıçak Kumaş Kesim Motoru

KM OCTA_100 Yuvarlak Bıçak Kumaş Kesim Motoru,Promethe Elektronik, Kumaş Kesim Motoru Bakım-Onarım Ve Tamir Servisi, İrtibat Tel: (+90) 0538 749 34 59

KingStar, DAYANG, SU LEE, gibi Çin Yapımı markalara oranla,  Japonya Endüstri Standartları‘na göre üretilmiş Yüksek Teknoloji ürünü Kumaş Kesim Motoru markası.

Üretim aşamasında kullanılan makinelerin kalitesi ne kadar yüksek ise o işletmede sağlıklı bir üretim sistemi ve rekabette önemli bir avantaj sağlayan kaliteyi elde etmek o oranda kolaydır.

Yuvarlak Bıçak Kumaş Kesim Motoru: Sekizgen köşeli yuvarlak bıçak sayesinde kumaş firelerinin bıçak ile elmas alt bıçak arasına girip çalışmayı engelleyecek sorunları önler.

Özel olarak tasarlanmış ergonomik (işbilimsel) tasarımı yanında, taban ile gövde arasında denge ve kontrol avantajı sağlayan aerodinamik yapısı, Yuvarlak Bıçak Kumaş Kesim Motoru ile iş görecek üretici için başlı başına kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Motor  performansı, uzun süreli çalışmada ısınmaya karşı bir önlem olarak tasarlanmış havalandırma delikleri, motor üzerindeki gücü tüm gövdeye yayarak aşırı ısınmasını önler. Bıçak Bileme amacı ile tasarlanmış yan bileme taşı KM OCTA-100 Yuvarlak Bıçak Kumaş Kesim Motoru‘nu zirveye taşımaktadır.

Kumaş Kesim Motoru Tamiri ve Her Model Kumaş Kesim Motoru Online Yedek Parça Satışı

Promethe Elektronik

İrtibat Tel: (+90) 0538 749 34 59

 

Ulaşım Bilgileri

Lokasyon: Merkez Mahallesi, Salih Paşa Caddesi, Bahçe Sokak No: 10/A Gaziosmanpaşa/İstanbul/Türkiye
İletişim: (+90) 0538 749 34 59

 

Randevu Almadan Lütfen Yola Çıkmayınız…
İletişim: (+90) 0538 749 34 59

 

Navigasyon/Harita/Lokasyon Linki İçin TIKLAYINIZ!